ADANA APPLE SERVISI 0 322 214 04 02 - 0539 392 93 01

Adana iPhone teknik servisi (iPad, iPod, MacBook)

Adana Apple teknik servisi sayfamıza hoşgeldiniz. iPhone’unuz bozulduysa yapmanız gereken iyi bir adana iPhone servisi bulmaktır. Tabii sadece iPhone değil; iPad, Mac, MacBook ve diğer tüm Apple ürünleri hakkında sizlere teknik servis önerisi yapacağız.

Ekranım kırıldı!!!

iPhone Teknik Servisimizde bütün iPhone sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Ürününüzde darbe sonrasında oluşan dokunmatik çatlama ve kırılmalarında, ekran kırılma ve çatlamalarında ekran değişimlerini gün içerisinde servis yoğunluğuna bağlı olarak 15 – 60 dk. arasında teslim ediyoruz. Bu tip darbe sonrasında oluşan sorunlar için dilerseniz teknik servisimiz de ürününüzün sadece ekran değişimi ile kalmayıp darbe sonrasında oluşabilecek arızaları da önlemek amacı ile yine gün içerisinde alabileceğiniz detaylı bir arıza tespitini ÜCRETSİZ olarak talep edebilirsiniz. Arıza tespit sonrasında cihazınız uzman Teknikerimiz tarafından yazılım, donanım ve anakart detaylı incelendikten sonra oluşabilecek sorunlar hakkında bilgilendirilirsiniz.

Servisimiz de Orjinal ve 3A Kalite (Orjinal’e birebir) yedek parça kullanılmaktadır. iPhone kullanıcıları kullanım ile ilgili tüm sorunlarında bile servisimizden son kullanıcı odaklı destek alabilir.  iPhone Teknik Servis, App Store’ da uygulama (application) kaynaklı oluşan uygulamaya girmiyor, tıklayınca geri atıyor, uygulama çalışmıyor, uygulama güncellenmiyor sorunlarınıza çözüm sunmaktadır.

Kullanıcılar genelde şarj arızalarında şikayetçi olur ve arızalar; iPhone’ um şarj olmuyor, iPhone şarj oluyor gösteriyor dolmuyor, iPhone şarjı çabuk bitiyor gibi şikayetler bildiriyor ve sorun genelde batarya değişimi ile çözülüyor. Servisimizde batarya değişimi 30 dk. içerisinde yapılmaktadır. Batarya da yine Orijinal Yedek Parça ile değişimi yapılmaktadır. İşlem sonrasında cihazınızı eski verimliliğinde kullanmaya devam edebilirsiniz. iPhone’ larda oluşan şarj – batarya sorunu ciddi sorunlara yol açabileceğinden bu tip arızalarda cihazınızı aktif kullanıma bağlı olarak nasıl kullandığınızı servisimizde belirtirseniz sorun farklı durumlara yol açabileceğinden servisimiz buna göre müdahele edecek ve nokta atışı size kesin çözüm sunacaktır. iPhone şebeke arızalarında sim kart görmüyor, simkart görüyor ama çekmiyor, az çekiyor, iPhone aranıyor sorunu, iPhone servis yok sorunu, iPhone aranıyor sorunu gibi şebeke arızalarında cihazınız aktif şebeke testlerine tutularak şebeke sorunlarınız giderilmektedir.

iPhone suya düştü ne yapmalıyım?

Hiç üzülmeyin!!!

Kurumasını beklemeden, şarja takmadan, açılmasını beklemeden, açmak için uğraşmadan kısacası zaman kaybetmeden cihazınızı servis noktamıza bir an önce ulaştırın. Çünkü dökülen sıvı üzerinde kaldıkça oksitlenme yapacağından çürümelere yol açar ve hiçbir şekilde açılmamasına sebep olur. Cihazınız servisimize ulaştığında bir an önce üzerindeki enerji kesilerek anakartı sökülür ve sıvı temizleme makinesinde yaklaşık 30 – 40 dk. anakart temizlenir ve açılması için gerekli müdahaleler yapılır. Sıvı temaslı cihazlarda bekleme süresine bağlı olarak %80 sonuç alıyor ve cihazınızı kurtarıyoruz.

ADANA İPHONE ANAKART TAMİRİ

Servisimizde diplomalı ve sertifikalı Teknikerimiz tarafından anakart kaynaklı sorunlarınıza da çözüm sunulmaktadır. Anakart da oluşan şarj, şebeke, ses, görüntü v.s. sorunlarına da cihaz durumuna bağlı olarak tamir yapılmaktadır.

Servisimiz değişen parçalara 3 – 12 ay parça garantisi vermektedir. ADANA İKON BİLİŞİM  son kullanıcı ve kurumsal çözüm ortağı olarak da hizmet vermektedir.

Eğitimli Teknik Personel ile garantili ve temiz işçilik sunuyoruz. Telefonunuzun en teknik cihazlar ile hatasız ve garantili onarımı için servisimizden destek alabilirsiniz.

 

Apple Yetkili servis mi yoksa Apple özel teknik servis mi?

 

Apple ürününüzü servise vermeden önce, yetkili servisle, özel Apple teknik servisleri arasındaki farkları bilmeniz gerekmekte. Kolay anlaşılması için bazı konuları madde madde aşağıda sıraladık:

Apple ürününüz arızalandıysa 2 seçeneğiniz var: Apple yetkili servisleri – Apple özel teknik servisleri

 Eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve devam etmesini istiyorsanız Apple yetkili servislerine cihazınızı teslim etmelisiniz. Çünkü yetkili olmayan özel bir servisin yaptığı müdahale yetkisiz müdahale olarak adlandırılır. Bu da cihazın garanti kapsamının dışında kalmasına neden olur.  ADANA İPHONE SERVİSİ başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Cihazınızda yaşanan sorun garanti kapsamında değilse, özel Apple teknik servislerinde daha uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Ama cihazınızın tamamen garanti kapsamından çıkacağını unutmayın.

Örneğin aşağıdaki sorunlar garanti kapsamında değildir:

Apple yetkili servislerde ekran değişimi fiyatları aşağıdaki gibi: