HUAWEI P30 LITE EKRAN DEĞİŞİMİ:0 322 214 04 02 - 0539 392 93 01

Huawei P30 LITE Ekran değişimi

Huawei P30 LITE Ekran değişimi servisimizde Profesyonel olarak yapılmaktadır. Bu cihazın ekranını değiştirmek tecrübe ve bilgi gerektirir.

Huawei P30 LITE Ekran değişimi sonrası Multi Touch özelliği bozulmaz. Yukarıda belirttiğimiz gibi Huawei Servis Orijinali Ekran ile değişim yapılmaktadır.

Ekran Değişimi sırasında HİÇ BİR BİLGİ KAYBI – VERİ SİLİNMESİ yaşanmaz.

Huawei P30 LITE ön cam değişimi de yapılabilmektedir. OLED ve AMOLED ekran teknolojilerini ve yeni sistem ekran yapılarını çok iyi biliyoruz. Bu ekran türlerinin tamamının cam değişimini yapabilecek makineler ve kimyasallar elimizde mevcuttur.

Huawei P30 LITE komple ekran değişimi ve ön cam değişimi fiyatı için lütfen iletişime geçiniz.

Huawei P30 Lite Arka cam değişimi konusunada göz atabilirsiniz.

HUAWEI P30 LITE EKRAN DEĞİŞİMİ

Huawei P30 Lite ön cam değişim  ADANA HUAWEİ SERVİSİ garantisi ile  ekran değişimi servisimizdeki uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Huawei P30 Lite cam değişimsüresi, tamir sonrası testler dahil, 2 iş günüdür.Servisimize gelerek Huawei P30 Lite onarım işlemini yaptırabilirsiniz. Servisimize gelemeyecek durumda olan kullanıcılar için de ayrıca Kargo seçenekleri mevcut.

Huawei P30 Lite, ekran değişimi için kullandığımız parçada, Huawei P30 Lite ekran paneliHuawei P30 Lite dokunmatik paneli ve Huawei P30 Lite ön camı bulunmaktadır. Yaptığımız değişim ile birlikte bu birimlerin tümü değişmektedir. Böylece Huawei P30 Lite eskisi gibi sağlam ve sorunsuz hale gelir.Yapılan işlemler bir ay garantilidir.

huawei servisi olarak firmamızda yapılan tüm işlemler garantilidir sadece ekran değişimi yapılmamaktadır huawei servisi olarak tüm telefon arızalarınızı gidermekteyiz uzaman kadromuz ile profesyonel çözümler ile garanti sunmaktayız.

huawei telefon ekran değişimi,huawei telefon kasa değişimi,huawei telefon cam değişimi,huawei telefon tamiri,adana huawei telefon tamiri,huawei telefon şarj soketi tamiri,huawei şarj soketi değişimi,huawei anakart tamiri,huawei telefon anakart değişimi,huawei telefon kulaklık değişimi,huawei ekran tamiri,

Huawei P30 LITE Ekran değişimi:0 322 214 04 02 - 0539 392 93 01