HUAWEI P30 PRO EKRAN DEĞİŞİMİ:0 322 214 04 02 - 0539 392 93 01

ADANA HUAWEİ SERVİSİ


Huawei P30 Pro Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde Yaptırmanız Size Ne Kazandırır?

Huawei P30 Pro Ekran Değişiminde orjinal ekranlar kullanmamızdan dolayı kesinlikle telefonunuzun performansında değişim yaşanmaz, ilk günkü haline geri döner. Ekran parlaklığı, dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ilk kullanımdaki haline geri döner. Ayrıca ekran değişimi sırasında bilgilerinizin silinmeyeceği garanti altına alındıktan sonra değişim işlemine başlanır.

·         Orjinal ekran ile değişim,

·         Değiştirilen parça garantisi

·         Yapılan işlemlerin sistemlerin altında kayıt altında olması.

Huawei P30 Pro Ekran Değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

 

Huawei P30 Pro Ekran Değişimi sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

Huawei P30 Pro Ekran Eeğişimi ne kadar sürer?

Huawei P30 Pro Ekran Değişimi yaklaşık olarak bir gün sürmektedir. Kullanılan maddenin kuruma ve test süresi 60-90 dakika arasındadır.Bu süreye iş yoğunluğu ve ekran değişimi sonrası kontrol testlere göre değişiklik göstermektedir.

 

ADANA HUAWEİ TEKNİK SERVİSİ

huawei telefon ekran değişimi,huawei telefon kasa değişimi,huawei telefon cam değişimi,huawei telefon tamiri,adana huawei telefon tamiri,huawei telefon şarj soketi tamiri,huawei şarj soketi değişimi,huawei anakart tamiri,huawei telefon anakart değişimi,huawei telefon kulaklık değişimi,huawei ekran tamiri,