ADANA İPHONE 5 TAMİRİ:0322 214 04 02 - 0539 392 93 01

ADANA İPHONE 5 TAMİRİ:0322 214 04 02 - 0539 392 93 01

İphone Kasa Değişimi

Adana İphone Servisi Olarak İphone Marka Tüm telefonlarınızın Arka Kapak Ve İphone Kasa Değişimini Garantili Olarak Yapıyoruz.İphone Teknik Servis Hizmetlerini Türkiye Genelinde Yapıyoruz.İphone Servisi Adana Uzman Kadromuz İle Sizlere Garantili Hizmet Sunmaktadır.

 

================

İphone Şarj Soket Değişimi

Adana İphone Teknik Servis Olarak Tüm İphone Telefon Arızalarını Uzaman kadromuz İle Yapmaktayız.Adana İphone servisi Telefonunuzun Şarj Soketi Arızasını Garantili olarak Uzman Kadromuz İle Yapmaktayız.

 

Adana İphone İphone Teknik Servisi

İphone imei Repair

Adana İphone İmei repair Yapmaktayız Adana İphone Servisi olarak İphone Marka Model Tüm telefonların İmei İşlemlerini Garantili olarak Yapıyoruz.İphone İmei Repair İşlemlerini Adana Da Yetkli Hesap sahibi Olarak Yapmaktayız.

 

İphone ekran değişim hizmetlerini en iyi Teknik Servis Şartlarında %100 memnuniyetle çözebilmek maksadıyla hizmetinizdeyiz. Tüm İphone modellerine ait ekran değişim hizmetlerimiz garantili olarak, sıra beklemeden ve güvenle tarafımızdan yapılmaktadır. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, Adana İphone

__________________________

Adana İphone Servis Konusunda uzman çalışanlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilerlemeyi kendine hedef olarak belirlemiştir.Müşteri memnuniyeti anketlerimiz göstermiştirki % 90 nın üzerinde bir memnuniyet elde edilmiştir. Bu konu bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Çünkü müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Şirketimiz Adana İphone Teknik servis Olarak Telefon ve yedek parçalarının satışı hususunda konusunda uzman profosyonel ekip çalışanlarıyla tüm problemlere çözümler üretmektedir. Bunun yanında telefon, tablet ve notebook tüm yedek parça ürünlerini şirketimizden satın alabilirsiniz.

_________________________

Adana İphone Ekran Değişimi

Adana İphone telefon Servisi olarak Tüm İphone Telefonların Orjinal ekran Değişimini Garantili olarak yapmaktayız.Sadece Ekran değişimi Olmayıp Firmamızda İphone Üzerine Tüm Arızalarınızı Garantili Olarak Gidermekteyiz.

 

İphone Anakart Tamiri

İphone Anakart Tamiri Yapan Firmamız Uzman Kadromuz İle Adana Da Garantili İphone Anakart Tamiri Yapmaktayız.Adana İphone Teknik Servis olarak Yaptığımız Tüm İşlemler Garantilidir.

 

Adana İphone Yazılım

Adana İphone servisi olarak Tüm İphone Cihazlara Yazılım Yüklüyoruz.İphone Teknik Servisi Cihazlarınıza İmei Atma İşlemini Garantili olarak Yapıyor.

 

İphone İmei Repair

Adana İphone İmei RepairProfesyonel donanıma sahip olan özel tasarım teknik servis araçlarımız ile dilediğiniz yere geliyor, İphone telefonlarınızı 30 dakikada onarıyoruz. Tüm Mi teknik servis işlemlerine garanti veriyoruz.

 

Adana İphone Ekran Değişimi

Adana İphone telefon Servisi olarak Tüm İphone Telefonların Orjinal ekran Değişimini Garantili olarak yapmaktayız.Sadece Ekran değişimi Olmayıp Firmamızda İphone Üzerine Tüm Arızalarınızı Garantili Olarak Gidermekteyiz.

 

Bütün iPhone modelleri için aşağıdaki işlemleri orjinal yedek parça kullanarak, düşük işçilik maliyeti ile ekonomik olarak siz müşterilerimize sunuyoruz;

 

– Ekran değişimi,

– Yazılım güncelleme,

– Orta tuş değişimi,

– Şarj ve kulaklık soketi değişimi,

– Açılmayan iPhone tamiri,

– Şifresi unutulan iPhone tamiri,

– Dış kasa yenileme vb.

 

Apple teknik servis Adana (özel servis) olarak tüm Apple MacBook, Apple iMac, iPhone ve iPad modellerine tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. Apple orijinal yedek parçalarını kullanıyoruz. Yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Tüm Apple cihazlarınızın yazılım ile ilgili sorunlarına da hızlı şekilde çözüm buluyoruz.

Servisimizde Apple cihazları konusunda ileri derecede uzmanlığa sahip teknik ekibimizle hizmet veriyoruz. Büyük paralar ödeyerek satın aldığınız Apple telefonlarınızı, Apple tabletlerinizi ve Apple dizüstü bilgisayarlarınızı merdiven altı çalışan ve kalitesiz malzemeler kullanan yerlere değil, işinin uzmanı güvenilir ellere teslim etmenizi öneriyoruz. Apple Teknik Servis Adana olarak sektörümüzde 18 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz.

Apple Teknik Servisi

Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla bize ulaştırdığınız cihazlarınızın ilk olarak arıza tespitini yapıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, özel ekipmanlar kullanarak cihazınızdaki sorunları tespit ediyor. Ardından da en verimli ve kalıcı çözüm önerilerini hazırlıyor. Tarafınıza ulaşarak arıza ve çözümü hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Eğer kabul etmezseniz herhangi bir ücret talep etmeden cihazı teslim ediyoruz.

Onay vermeniz halinde tamir ve bakıma başlanıyor, gerekiyorsa parça değişimi yapılıyor. Apple’ın tüm ürünleri diğer markalara göre çok daha farklı sistemlere sahip olduğu için parça değişimlerinde orijinal ürün kullanılması önem taşıyor. Apple teknik servis Adana olarak, parça değişimlerinde ve onarım işlemlerinde uluslar arası akreditasyon kurumlarından onaylı cihaz ve ekipmanlarla çalışıyoruz.

Apple cihazınızdaki arıza ne olursa olsun uzman teknisyenlerimiz size en iyi ve kalıcı çözümleri üretmek için çalışıyor. Müşteri memnuniyeti ve kusursuz işçilik temel prensiplerimizi oluşturuyor. Apple teknisyenlerimiz aynı sorunla tekrar karşılaşmamanız için size dikkat etmeniz gereken hususları ve bunlarla karşılaşırsanız ne yapmanız gerektiği hakkında anlaşılır ve pratik bilgiler sunuyor.

 

 

İletişim

Adana İphone Servisi | Adana İphone

Tel: (0322) 214 04 02

Gsm: (0539) 392 93 01

Email: adanatelefontamiri @gmail.com

Website: www.adanatelefontamiri.com